Bitcoin.com Reveals Portfel USDT Wsparcie – Użytkownicy mogą zamienić i przechowywać SLP-Based Tether

W pierwszym tygodniu lipca, Portfel Bitcoin.com dodał szereg nowych funkcji, w tym podział portfela i zdolność do wymiany szczerych monet (USDH). Z najnowszą aktualizacją w tym tygodniu, użytkownicy Bitcoin.com Portfel może teraz przechowywać SLP oparte stabilnycoin tether (USDT) w swoich portfelach, jak również.

Tether (USDT) jest najbardziej popularnym stabilcoin w ekosystemie kryptońskiego do tej pory i Bitcoin.com użytkownicy portfela mogą teraz przechowywać, wysyłać i odbierać stabilcoin w dowolnym momencie.

News.Bitcoin.com niedawno poinformował o tym, jak firma Tether Limited wykorzystywał technologię Simple Ledger Protocol w celu wydania ponad 6 milionów SLP USDT. Dziś w obiegu jest 6,001,007 Tetherów opartych na SLP, według statystyk dostarczonych przez Simpleledger.info.

Tak więc podobnie jak możliwość posiadania dowolnego tokena SLP, portfel Bitcoin.com pozwala teraz użytkownikom na przechowywanie, wysyłanie i odbieranie wiązań opartych na SLP (USDT). Ważne jest, aby pamiętać, że tether (USDT) jest wyryty na wielu różnych łańcuchów blokowych. ETH oparte na uwięzi lub inne rodzaje monet USDT nie wybijane z Simple Ledger Protocol, nie będą zgodne z Bitcoin.com Portfel oprogramowania.

Portfel Bitcoin.com oferuje metodę dla ludzi, aby uzyskać SLP opartych na uwięzi za pomocą funkcji in-app swap.

Bitcoin.com Wallet Reveals USDT Wsparcie – Użytkownicy mogą zamienić i przechowywać SLP oparte Tether
Warto zauważyć, że strona sidehift.ai nie jest dostępna w niektórych krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych.
Portfel Bitcoin.com pozwala użytkownikom na wymianę monet poprzez wykorzystanie aplikacji Sideshift.ai. Proces ten jest intuicyjny i zajmuje tylko kilka minut, aby wymienić się monetami za pomocą klienta Bitcoin.com. Użytkownicy mogą wymieniać Bitcoin System (BCH), bitcoin (BTC), honestcoin (USDH), i uwiązanie (USDT) za pomocą oprogramowania portfela.

Aby zamienić bitcoin gotówki na SLP tethers oparte, po prostu naciśnij przycisk „swap“ na dole ekranu głównego portfela, a to skieruje cię do okna wymiany in-app.

Stamtąd możesz wybrać, którą monetą chcesz handlować, a na drugi dzień nasz newsdesk zamienił 6 dolarów BCH na 6 uwiązanych monet. Funkcja swapów pokazuje na żywo kurs wymiany na BCH oraz cenę za uwięzi.

Bitcoin.com Wallet Reveals USDT Support – Użytkownicy mogą zamieniać i przechowywać SLP-Based Tether.

Po prostu wybraliśmy BCH i USDT swap i wybraliśmy portfel odbiorczy, który wyświetla adres Simple Ledger Protocol portfela. Minimalna ilość bitcoin cash (BCH) potrzebna do dokonania wymiany to 0.003934997 BCH. Po wybraniu ilości uwięzi, po prostu naciśnij „potwierdź i zamień“, aby rozpocząć proces.

Program informuje, że wymiana odbywa się w aplikacji Sideshift, a portfel wysyła również wiadomość do Ciebie za pośrednictwem sekcji powiadomień. Aplikacja Sideshift podaje numer faktury, a powiadomienie informuje o rozpoczęciu procesu.

Po potwierdzeniu środków na BCH blockchain, tokeny są wysyłane na adres SLP-token. Z tego miejsca tokeny USDT będą rozliczane w sekcji saldo portfela w stabilnych monetach, a następnie sumowane z całkowitą wartością wszystkich aktywów kryptograficznych znajdujących się w portfelu.

Bitcoin.com zawsze dostarczał najwyższej klasy produkty i usługi, które dają ludziom wiele do czynienia z innowacyjnym ekosystemem kryptograficznym. Umożliwienie użytkownikom łatwego zabezpieczania stabilnych monet i wymiany BCH lub BTC na monety takie jak USDT i USDH daje użytkownikom o wiele większą kontrolę nad ich inwestycjami.